MB DITA MEDICAL – medicinines paslaugas teikianti įmonė nuo 2018 metų. Rūpinasi pacientų medicininiais, profilaktiniais sveikatos patikrinimais išvykstantiems į užsienį, atvykusiems iš užsienio ir gyvenantiems Lietuvoje.

Klinika specializuojasi į profilaktinį darbuotojų, vairuotojų,  vidaus vandenų transporto specialistų, bei motorinių pramoginių laivų ir kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžių, bei notarų, antstolių, advokatų, advokatų padėjėjų sveikatos pažymų išdavimą. Taip pat išduoda sveikatos pažymas šaunamojo ginklo leidimui.

Klinikoje yra teikiami taip pat ir gydomieji masažai. Mūsų specialistai pasirūpins jūsų galvos, kaklo, pečių juostos, stuburo, nugaros, kojų bei pėdų atpalaidavimu. Suteiks viso kūno gydomąjį masažą. Masažai yra neatsiejama reabilitacijos dalis, jie skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientams padedama greičiau atgauti prarastą darbingumą ir grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Klinikoje dirba daugiametę darbo patirtį turinti specialistų komanda, kurie nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairiuose Lietuvos ir užsienio mokymuose, seminaruose, konferencijose. Tai leidžia suteikti pacientams užtikrintą sveikatos patikrinimą, remiantis naujomis tendencijomis ir inovacijomis medicinos srityje.

Dita Medical klinika yra sudariusi sutartį su kraujo laboratorija „Rezus“, todėl galime suteikti pacientams nuolaidą, atliekant papildomus tyrimus partnerių klinikoje. Pacientams norintiems papildomai išsitirti,  siūlome rentgenologinių ir kompiuterinės tomografijos tyrimų teikimą VŠĮ „Pasvalio ligoninė“ įmonėje. Esame pasirašę partnerių sutartį, todėl mūsų klientai yra priimami skubos tvarka.

Iki malonaus susitikimo!